UA I RU

  • Кафе Котигорошко! Організація банкету у Львові, комплексні обіди з доставкою львів, напівфабрикати вареників.

    КАФЕ КОТИГОРОШКО

    Кафе бар у Львові!

  • Кафе Котигорошко! Організація банкету у Львові, комплексні обіди з доставкою львів, напівфабрикати вареників.

    КАФЕ КОТИГОРОШКО

    Кафе бар у Львові!

 
 

НОВИНИ

 
Інтернет реклама у Львові!
 

СТАТИСТИКА

Організація банкету у Львові

Банкетний зал розрахований на 60 відвідувачів. Інтер'єр банкетного залу виконаний в народному стилі, що створить неповторну атмосферу для Вашого святкування. Бенкетний зал чудово підійде для святкування весілля, хрестин, днів народження, проведення бенкетів та корпоративів у Львові.

Банкетний зал львів, організація банкету у львові, замовити банкетний зал Банкетний зал львів, організація банкету у львові, замовити банкетний зал Банкетний зал львів, організація банкету у львові, замовити банкетний зал

Замовивши банкетний зал в кафе «Котигорошко» Ви поринете в гарну атмосферу закладу та скуштуєте смачні домашні страви української і європейської кухні від наших кухарів.

Організація бенкету у Львові - головна послуга кафе «Котигорошко». Наш персонал допоможе Вам в короткі терміни організувати бенкет на високому рівні і з помірними цінами.

Замовити банкетний зал у Львові!

Організація фуршету у Львові

Працівники кафе «Котигорошко» допоможуть Вам організувати та провести презентацію або фуршет будь-яких розмірів та на будь-який смак. Досвід в організації фуршетів - 10 років.

Замовити фуршет у Львові!

Організація дитячого свята у Львові

Ми Вам і в цьому допоможемо! Аніматори з досвідом, гарний окремий зал і домашня кухня зроблять свято кожної дитини цікавим і неповторним.

Закінчення дитячого садочку, прощання з першою вчителькою – ці дні будуть незабутніми, якщо Ви проведете їх у «Котигорошко».

Замовити організацію дитячого свята у Львові!

Різдвяні страви

Різдвяна вечеря – це велике свято та гарна традиція нашого народу. Наші працівники прийдуть Вам на допомогу, щоб Вечеря була такою ж неповторною, як у дитинстві.

Ми пропонуємо:

- Кутю;
- Голубці з тертою картоплею;
- Голубці з рисом та цибулею;
- Грибну підливу;
- Рибу фаршировану;
- Вушка грибні;
- Вареники з картоплею;
- Вареники з капустою;
- Борщ пісний;
- Пампухи з повидлом;
- Пампухи з маком.

Замовлення приймаємо з 2 - 4 січня.

Замовити різдвяні страви у Львові!